29 Haziran 2017 Perşembe 13:36
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 30°

SAHALARDA TEMİZLİKLER BAŞLADI

Sahalarda temizlikler başladı
  • 0
  • 1353

Bu hafta sonu oynanacak amatör maçlar öncesi karla kaplı sahalar, saha görevliler tarafından büyük bir özveriyle temizleniyor

Kocaeli’nde iki haftadır süren olumsuz hava koşulları sebebi ile oynanamayan amatör futbol müsabakalarında heyecan, bu hafta oynanacak maçlar ile yeniden devam edecek. Önceki gün yayınlanan haftalık programın ardından kar esareti altında kalan sahalarda görevliler tarafından temizlenerek hafta sonu oynanacak maçlar öncesi hazır hale getirilmeye çalışılıyor. Önceki gün Cephanelik Stadı’nda görevliler, saha zemini üzerindeki kar örtüsünü ellerindeki aletler ile temizledi.

1353 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Taşköprü Birlikspor’a yeni atkı.

Taşköprü Birlikspor’a yeni atkı.

Taşköprü köylerini temsil eden ve 2 yıl önce kurularak ilk sezonda şampiyonluk yaşayan Taşköprü Birlikspor’u simgeleyecek olan yeni atkılar hazırlandı.

Atletlerimizin başarısı Milli Takım’la taçlandı

Atletlerimizin başarısı Milli Takım’la taçlandı

Türkiye Yıldızlar Atletizm Şampiyonası ve Türkiye Gençler Atletizm Şampiyonası’na sporcularımız imzasını attı. Her iki şampiyonada 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan genç sporcularımız milli takım kadrosuna dahil oldu

Badem Şampiyonları Ağırladı

Badem Şampiyonları Ağırladı

AKP Körfez İlçe başkanı Osman Badem, merkezi Körfez’ de olan Kocaeli Karakuşak Spor Kulübü sporcularımızdan WUSHU SANDA branşında 48 kg’da dünya şampiyonu olan Mehmet Demirci ve 80 kg’da Avrupa 2.si olan Muhammet Ertuğrul ile birlikte şampiyonları yetiştiren uluslararası hakem-antrenör İlhan Koç ve kulüp başkanı Zeki Nihan’ı makamında ağırlayarak başarılarından dolayı tebrik etti.

Büyükşehirli Judocular Lüksemburg’ta esti

Büyükşehirli Judocular Lüksemburg’ta esti

Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Judocular, Lüksemburg’ta 13 ülkeden 458 sporcunun katılımıyla yapılan turnuvada bir çok derece elde etti.

Büyükşehirli Karateciler Avrupa’nın Zirvesinde

Büyükşehirli Karateciler Avrupa’nın Zirvesinde

Kosova’da yapılan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonasında Büyükşehir Kağıtsporlu karateciler, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Şampiyonu olarak, zirvedeki yerini korudu.

Zabıta memurunun büyük başarısı

Zabıta memurunun büyük başarısı

Körfez Belediyesi’nde uzun yıllardır zabıta memurluğu görevi yapan İlhan Koç, bir taraftan da kendisine ait özel okulu ve belediyenin spor salonunu çalıştırdı ve yetiştirdiği öğrencileriyle büyük bir başarının mimarı oldu.

KÖŞE YAZARLARI