27 Temmuz 2017 Perşembe 03:43
 • 3,638 TL
 • 3,903 TL
 • 144,20 TL
 • 90.491
KOCAELİ 29°

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN
 • 0
 • 2489

Ramazan ayını bünyelerindeki tadilatlarla geçiren Barlar Sokağı barları yeni yüzleri ve yeni konseptleriyle eğlencenin yine merkezi durumda olacaklar. İşte “Bu yaz nerede ne var?” sorularınızın cevapları.

VİDİMO’DA EĞLENCE  YİNE TAM GAZ DEVAM 

Kaliteli eğlence denilince ilk akla gelen ve sektörde büyük emekleri olan Yusuf Ziya Tom’un sahibi olduğu Barlar Sokağı’ndaki Vidimo Bar’da eğlence yine tam gaz devam edecek. Canlı performansların gerçekleştiği Vidimo geceleri yine birbirinden eğlenceli geçeceğe benziyor.  Vidimo denilince akla Grup Meridyen&Ahmet Kareferya ve Özlem Kosova’nın geldiği eğlencenin merkezinde, programları facebook sayfalarından takip edip, öğrenebilirsiniz.

Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yavuz Sokak No:7/3

İzmit

Tel: 0262 331 37 73-533 492 4 788

 

SPACE BAR’DA GÜNDÜZ APERATİF YİYECEKLER, HAFTANIN 7 GÜNÜ CANLI MÜZİK

Ramazan ayında tadilata giren Space Bar, Temmuz ayı itibariyle yeniliklere imzasını attı. Ahmet Sak’ın işletmeciliğini yaptığı mekan bundan böyle öğlen 12.00’da açılacak. Gündüz saatlerinde aperatif olarak yiyecek menülerinin olacağı mekanda  haftanın 7 günü canlı müzik olmakla beraber gece saat 02.00’a kadar açık olacak.

Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. No.1/A

İzmit

Tel: 0262 324 08 08 

BABEL BAR’DA HAFTANIN İKİ GÜNÜ CANLI MÜZİK

Serhat Yırtıcı’nın işletmeciliğini yaptığı Babel Bar’da haftanın iki günü canlı müzik olacak. Cuma geceleri Meftun/Murat ikilisi sahne alacakken, Cumartesi gecesi ise ilimizin başarılı özgün müzik grubu Mençuna sahne alacak. İşletmeci Serhat Yırtıcı gülerek, “Barımızı tercih eden müşterilerimiz Barlar Sokağı’ndan geçen tramvayı ücretsiz seyredebilecek” diyor.

Kemalpaşa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No 150

İzmit

Tel: 0531 708 50 16

262 LİVE PUB TERASINDA YENİ BİR BAR

262 Live Pub’da değişiklik teras katında olacak. İzmit manzaralı teras bölümüne yeni bar açılma çalışmaları devam ediyor.

Kemalpasa Mah. Fettah Oven Sok.No:16 Kat:4

İzmit

Tel:  0555 991 19 83 

ZOM BAR/ CAFE DE RİTA’DA
SÜRPRİZ KONSEPT DEĞİŞİKLİKLERİ

Son zamanlarda özellikle öğrencilerin tercih ettiği Zom Bar Ramazan Ayı’ndan sonra yepyeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 4 katlık mekanın çalışanları ise neredeyse Barlar Sokağı’nın en eğlenceli çalışanları denilebilecek seviyede. 4. katı Teras katı Club Clinique diye geçen bu katta yaz aylarının sıcak geçmesi ve insanların da burada dans etmesi sebebiyle daha ferah mekan yaratmak amacıyla üstünü açılır kapılır şekilde yapacak. 3. Kat ise Beer a Beer olarak hizmet vermeyi ve bu katta bir konsept değişikliğine gidilecek. 2. kat Rita Sound yani canlı müziğin olacağı kat. Rita Sound’da da konsept değişikliği olacak ki; zaten Rita Sound rutin olarak da eğlencenin değişmez adresiydi. Son olarak Zom Bar yani birinci katı. Burası ise daha çok oturup sakin sakin içkisini içmek isteyenlerin tercih ettiği ve etmeye devam edeceklerin mekanı olmaya devam edecek. Evet bu kadar konsept değişikliğinde bahsettik fakat nedir bu konsept değişiklikleri? diye soran olursa da işletmecilerden Erkan Özdemir bu konu hakkında, “Bu da işin sürpriz kısmı olsun Ramazan’dan sonra neler olacağını herkes görecek” dedi.

Kemalpaşa Mahallesi, Fatih Öven Sok. No:8 İzmit
Tel: 0262 321 37 17

 

2489 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CÜCE SU AYGIRI  "MELA" İLK KEZ ZİYARETÇİLERİN KARŞISINDA

CÜCE SU AYGIRI  

 Kocaeli'ndeki Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi sakinlerinden cüce su aygırı ailesinin 7 yaşındaki üyesi "Malya"nın 3 ay önce dünyaya getirdiği "Mela", ilk ziyaretçilerin karşısına çıktı. Nesli tükenme tehlikesi altında bulunan türlerden cüce su aygırlarının popülasyonu, "Canlı gen bankası" olarak adlandırılan Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesinde arttırılmaya çalışılıyor. Bu kapsamda 22 Şubat 2017 dünyaya gelen "Mela", aradan geçen sürede adaptasyon sürecini tamamlamasının ardından ilk kez hayvanat bahçesinin misafirlerine tanıtıldı. Hayvanat bahçesinin eğitim ve pazarlama müdürü Gökmen Aydın, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin ilk yavru su aygırı "Mela"nın artık ziyaretçiyle buluştuğunu söyledi.

KOCAELİ’NİN EN İYİLERİ

KOCAELİ’NİN EN İYİLERİ

   Nasıl da geçiyor zaman. Yaklaşık iki senemi doldurdum Kocaeli’nde. Hoş sadaalara tanık olmuş, iyi ki diyebileceğim çok anı biriktirmiş, bunu yazarken anımsadım tekrar. Onun için Allah’a şükürler olsun. Şimdi hazır yoğun tatil planları yapmaya odaklanmışken bu iki sene içerisinde Kocaeli’nde uğramış olduğum, güzel deneyimler yakaladığım ve size de güzel faydalar sağlayabileceğini düşündüğüm önerilerim olacak. Ben sordum ve kendileri Siz Vip Kocaeli Dergisi okuyucuları için yanıtladılar. Şimdi sizler için derlediğim Kocaeli’nin En İyileri yazım…

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR "GERİ DÖNÜŞÜMLE" HAYALLERİNE KAVUŞACAK

 LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR

Lösemili çocukların hayallerini gerçekleştirebilmek için kurulan Bir Dileğim Var Derneği'nin başlattığı kampanya çerçevesinde, kullanılmayan cep telefonlarının elektronik atık tesisinde işlenmesinden elde edilen gelirle, Türkiye'nin dört bir yanında tedavi gören çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.

BİR ADAM, BİR ÇOCUK VE ORTADOĞU’NUN SESSİZ TRAVMASI

 BİR ADAM, BİR ÇOCUK VE ORTADOĞU’NUN SESSİZ TRAVMASI

“Bir çocuk, oyun oynamak yerine susmayı tercih ediyorsa birileri vebali ödenmeyecek günahlar işlemiştir” cümlesi ile dikkat çeken “Toprak ve Kefaret” adlı kitabın yazarı Pınar Fidan Işık ile bir araya geldik. Ortadoğu’daki bireysel travmalara dikkat çeken Işık; güç, bağışlama, inanç ve savaş kavramlarını irdeliyor.

Optik Yanılsamalar

Optik Yanılsamalar

Geçen ay kaldığım yerden devam; en son pek çok çiftin bebeklerinin cinsiyetini bilmek istemediklerinden bahsetmiştim. Çoğu sürpriz olarak kalmasını tercih ediyor, isim seçmiyor bebek alışverişi yapmıyorlar ya da kız da olsa erkek de olsa giyebileceği türden renklerde bebek odası hazırlayıp yine ortada renklerde kıyafet alıyorlar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM

Remax Maximum ofisini devir aldıktan sonra, ofis başarısını daha da artıran Aynur Ceylan’la tekrar bir araya geldik. Ocak 2017’de yaptığımız röportajın üzerinden 6 ay geçti. Zirvede yerini sağlamlaştıran, sektöründe kurumsal firma denildiğinde ilk akla gelen Remax Maximum ofisin ilk 6 ayını değerlendirdik ve yılın ikinci 6 ayı için tekrar hedefler aldık. İşte Broker Aynur Ceylan ve zirvedeki Remax Maximum’un başarılı Gayrimenkul Danışmanları…

KÖŞE YAZARLARI