25 Şubat 2018 Pazar 06:41
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN

Bigman Çakman
  • 0
  • 6303

Ramazan ayını bünyelerindeki tadilatlarla geçiren Barlar Sokağı barları yeni yüzleri ve yeni konseptleriyle eğlencenin yine merkezi durumda olacaklar. İşte “Bu yaz nerede ne var?” sorularınızın cevapları.

VİDİMO’DA EĞLENCE  YİNE TAM GAZ DEVAM 

Kaliteli eğlence denilince ilk akla gelen ve sektörde büyük emekleri olan Yusuf Ziya Tom’un sahibi olduğu Barlar Sokağı’ndaki Vidimo Bar’da eğlence yine tam gaz devam edecek. Canlı performansların gerçekleştiği Vidimo geceleri yine birbirinden eğlenceli geçeceğe benziyor.  Vidimo denilince akla Grup Meridyen&Ahmet Kareferya ve Özlem Kosova’nın geldiği eğlencenin merkezinde, programları facebook sayfalarından takip edip, öğrenebilirsiniz.

Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yavuz Sokak No:7/3

İzmit

Tel: 0262 331 37 73-533 492 4 788

 

SPACE BAR’DA GÜNDÜZ APERATİF YİYECEKLER, HAFTANIN 7 GÜNÜ CANLI MÜZİK

Ramazan ayında tadilata giren Space Bar, Temmuz ayı itibariyle yeniliklere imzasını attı. Ahmet Sak’ın işletmeciliğini yaptığı mekan bundan böyle öğlen 12.00’da açılacak. Gündüz saatlerinde aperatif olarak yiyecek menülerinin olacağı mekanda  haftanın 7 günü canlı müzik olmakla beraber gece saat 02.00’a kadar açık olacak.

Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. No.1/A

İzmit

Tel: 0262 324 08 08 

BABEL BAR’DA HAFTANIN İKİ GÜNÜ CANLI MÜZİK

Serhat Yırtıcı’nın işletmeciliğini yaptığı Babel Bar’da haftanın iki günü canlı müzik olacak. Cuma geceleri Meftun/Murat ikilisi sahne alacakken, Cumartesi gecesi ise ilimizin başarılı özgün müzik grubu Mençuna sahne alacak. İşletmeci Serhat Yırtıcı gülerek, “Barımızı tercih eden müşterilerimiz Barlar Sokağı’ndan geçen tramvayı ücretsiz seyredebilecek” diyor.

Kemalpaşa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No 150

İzmit

Tel: 0531 708 50 16

262 LİVE PUB TERASINDA YENİ BİR BAR

262 Live Pub’da değişiklik teras katında olacak. İzmit manzaralı teras bölümüne yeni bar açılma çalışmaları devam ediyor.

Kemalpasa Mah. Fettah Oven Sok.No:16 Kat:4

İzmit

Tel:  0555 991 19 83 

ZOM BAR/ CAFE DE RİTA’DA
SÜRPRİZ KONSEPT DEĞİŞİKLİKLERİ

Son zamanlarda özellikle öğrencilerin tercih ettiği Zom Bar Ramazan Ayı’ndan sonra yepyeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 4 katlık mekanın çalışanları ise neredeyse Barlar Sokağı’nın en eğlenceli çalışanları denilebilecek seviyede. 4. katı Teras katı Club Clinique diye geçen bu katta yaz aylarının sıcak geçmesi ve insanların da burada dans etmesi sebebiyle daha ferah mekan yaratmak amacıyla üstünü açılır kapılır şekilde yapacak. 3. Kat ise Beer a Beer olarak hizmet vermeyi ve bu katta bir konsept değişikliğine gidilecek. 2. kat Rita Sound yani canlı müziğin olacağı kat. Rita Sound’da da konsept değişikliği olacak ki; zaten Rita Sound rutin olarak da eğlencenin değişmez adresiydi. Son olarak Zom Bar yani birinci katı. Burası ise daha çok oturup sakin sakin içkisini içmek isteyenlerin tercih ettiği ve etmeye devam edeceklerin mekanı olmaya devam edecek. Evet bu kadar konsept değişikliğinde bahsettik fakat nedir bu konsept değişiklikleri? diye soran olursa da işletmecilerden Erkan Özdemir bu konu hakkında, “Bu da işin sürpriz kısmı olsun Ramazan’dan sonra neler olacağını herkes görecek” dedi.

Kemalpaşa Mahallesi, Fatih Öven Sok. No:8 İzmit
Tel: 0262 321 37 17

 

6303 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Marka Savaşları BAŞLIYOR

Marka Savaşları BAŞLIYOR

Medyatik İnteractive Solutions kurucusu Taner Torun marka savaşlarını başlatıyor…

Can Dostum Vehbi ve Latte

Can Dostum Vehbi ve Latte

Kedisinin fotoğraflarını paylaşmaktan bıkmayan Vehbi’nin hikayesine ortak olduk

RE/MAX MAXIMUM OFİS YENİ YILA HIZLI GİRİYOR…

RE/MAX MAXIMUM OFİS YENİ YILA HIZLI GİRİYOR…

Gayrimenkul sektöründe dünya devi olan RE/MAX’in ilimizdeki güçlü temsilcisi Maximum Ofis, yeni yıla yeni hedeflerle giriyor.

KIŞIN GİDİLECEK 8 EŞSİZ DURAK

KIŞIN GİDİLECEK 8 EŞSİZ DURAK

Kış ülkemizde iyice kapıya dayandı

IŞIĞINI YANSIT

IŞIĞINI YANSIT

Bilinçli Güzellik İçin Basit Yöntemler

YENİ YILDA HEDEF: SAĞLIKLI VE FORMDA OLMAK

YENİ YILDA HEDEF: SAĞLIKLI VE FORMDA OLMAK

Yeni bir yıla, yeni umutlarla girmiş bulunuyoruz. Dileğimiz, sağlıklı bir yıl geçirmek olsa gerek.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI