25 Eylül 2017 Pazartesi 16:24
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 26°

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN
  • 0
  • 4443

Ramazan ayını bünyelerindeki tadilatlarla geçiren Barlar Sokağı barları yeni yüzleri ve yeni konseptleriyle eğlencenin yine merkezi durumda olacaklar. İşte “Bu yaz nerede ne var?” sorularınızın cevapları.

VİDİMO’DA EĞLENCE  YİNE TAM GAZ DEVAM 

Kaliteli eğlence denilince ilk akla gelen ve sektörde büyük emekleri olan Yusuf Ziya Tom’un sahibi olduğu Barlar Sokağı’ndaki Vidimo Bar’da eğlence yine tam gaz devam edecek. Canlı performansların gerçekleştiği Vidimo geceleri yine birbirinden eğlenceli geçeceğe benziyor.  Vidimo denilince akla Grup Meridyen&Ahmet Kareferya ve Özlem Kosova’nın geldiği eğlencenin merkezinde, programları facebook sayfalarından takip edip, öğrenebilirsiniz.

Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yavuz Sokak No:7/3

İzmit

Tel: 0262 331 37 73-533 492 4 788

 

SPACE BAR’DA GÜNDÜZ APERATİF YİYECEKLER, HAFTANIN 7 GÜNÜ CANLI MÜZİK

Ramazan ayında tadilata giren Space Bar, Temmuz ayı itibariyle yeniliklere imzasını attı. Ahmet Sak’ın işletmeciliğini yaptığı mekan bundan böyle öğlen 12.00’da açılacak. Gündüz saatlerinde aperatif olarak yiyecek menülerinin olacağı mekanda  haftanın 7 günü canlı müzik olmakla beraber gece saat 02.00’a kadar açık olacak.

Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. No.1/A

İzmit

Tel: 0262 324 08 08 

BABEL BAR’DA HAFTANIN İKİ GÜNÜ CANLI MÜZİK

Serhat Yırtıcı’nın işletmeciliğini yaptığı Babel Bar’da haftanın iki günü canlı müzik olacak. Cuma geceleri Meftun/Murat ikilisi sahne alacakken, Cumartesi gecesi ise ilimizin başarılı özgün müzik grubu Mençuna sahne alacak. İşletmeci Serhat Yırtıcı gülerek, “Barımızı tercih eden müşterilerimiz Barlar Sokağı’ndan geçen tramvayı ücretsiz seyredebilecek” diyor.

Kemalpaşa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No 150

İzmit

Tel: 0531 708 50 16

262 LİVE PUB TERASINDA YENİ BİR BAR

262 Live Pub’da değişiklik teras katında olacak. İzmit manzaralı teras bölümüne yeni bar açılma çalışmaları devam ediyor.

Kemalpasa Mah. Fettah Oven Sok.No:16 Kat:4

İzmit

Tel:  0555 991 19 83 

ZOM BAR/ CAFE DE RİTA’DA
SÜRPRİZ KONSEPT DEĞİŞİKLİKLERİ

Son zamanlarda özellikle öğrencilerin tercih ettiği Zom Bar Ramazan Ayı’ndan sonra yepyeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 4 katlık mekanın çalışanları ise neredeyse Barlar Sokağı’nın en eğlenceli çalışanları denilebilecek seviyede. 4. katı Teras katı Club Clinique diye geçen bu katta yaz aylarının sıcak geçmesi ve insanların da burada dans etmesi sebebiyle daha ferah mekan yaratmak amacıyla üstünü açılır kapılır şekilde yapacak. 3. Kat ise Beer a Beer olarak hizmet vermeyi ve bu katta bir konsept değişikliğine gidilecek. 2. kat Rita Sound yani canlı müziğin olacağı kat. Rita Sound’da da konsept değişikliği olacak ki; zaten Rita Sound rutin olarak da eğlencenin değişmez adresiydi. Son olarak Zom Bar yani birinci katı. Burası ise daha çok oturup sakin sakin içkisini içmek isteyenlerin tercih ettiği ve etmeye devam edeceklerin mekanı olmaya devam edecek. Evet bu kadar konsept değişikliğinde bahsettik fakat nedir bu konsept değişiklikleri? diye soran olursa da işletmecilerden Erkan Özdemir bu konu hakkında, “Bu da işin sürpriz kısmı olsun Ramazan’dan sonra neler olacağını herkes görecek” dedi.

Kemalpaşa Mahallesi, Fatih Öven Sok. No:8 İzmit
Tel: 0262 321 37 17

 

4443 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çocuklar Ülkesine Yolculuk

Çocuklar Ülkesine Yolculuk

Öncelikle herkese kocaman bir “MERHABA” demek istiyorum. Ben Burcu Uskan Aslan. 10 yaşında dünyalar tatlısı Ecrin Deniz’in annesiyim. Sizlerle bu köşede bundan sonra; “Çocuklarımızla nereye gidebiliriz, nasıl etkinlikler yapabiliriz?” üzerine paylaşımlarım olacak. Umarım paylaştığımız bu güzel anlar, sizler için de yol gösterici olur. Okumaya değer bulduğunuz için şimdiden teşekkür ederim

İzmit tarihi BU SOKAKTA

İzmit tarihi BU SOKAKTA

İzmit’in tarih kokan Kapanca Sokağı restorasyon çalışmalarıyla tekrar canlandı. Gidilmesi, görülmesi hatta keşfedilmesi gereken bir sokak. Selim Sırrı Paşa Konağı’nın da yer aldığı sokakta, Türk konut mimarisiyle inşa edilen geleneksel evlerin seyrine doyamayacaksınız

GÜLÇİN KARAASLAN; Hayallerinin peşinden koşan İÇ MİMAR...

GÜLÇİN KARAASLAN; Hayallerinin peşinden koşan İÇ MİMAR...

Fazlasıyla üretken, korkusuz bir girişimci, Hayallerinin peşinden koşan bir iç mimar. Gülçin hanım, Gülçin Karaaslan Mimarlıkta, başarılı tasarımcı Soner Yıldırım ile çalışmalarına devam ediyor. Her gün İzmit’ten Ataşehir Ağaoğlu My Prestige’deki ofisine gidiyor. Sonrasında gününün nasıl geçtiğini anlamanız için benim gibi 1 tam günü onunla geçirmeniz gerekiyor. Arada görüştüğümüzde yoğunluğundan bahsediyordu. Aynı şuan benim size bahsettiğim gibi. Ancak ben bunu tam olarak anlayamıyordum, aynı şuan sizin beni tam olarak anlayamadığınız gibi

CAFE DE LUCA Kahve onların işi…

CAFE DE LUCA Kahve onların işi…

İzmit’te bir kafe vardır, bir de LUCA.

BESİNLERİN SİHRİ: GLİSEMİK İNDEKS DEĞERLERİ  

BESİNLERİN SİHRİ: GLİSEMİK İNDEKS DEĞERLERİ  

Hayatın içinde koşuştururken, yaptığımız beslenme hatalarından birisi de öğün atlamak.   Yaşadığımız en büyük sıkıntı da kan şekeri ve tansiyonda oluşan dalgalanmalara bağlı bir takım problemler.  (Göz kararması, baş ağrısı, halsizlik, denge kaybı vb.)   Uzun süren açlığın ardından en uygun olduğumuz an ise, aşırı yemek yiyerek başka bir hataya daha sebep oluyoruz.  Hemen ardından da hazımsızlık, uyku hali, konstipasyon vb. kapımızı çalıyor. 

MALTA; İTALYA VE AFRİKA ARASINDA CENNETTEN BİR PARÇA…

MALTA; İTALYA VE AFRİKA ARASINDA CENNETTEN BİR PARÇA…

Geçtiğimiz ay sıra dışı ziyaretle bir ada ülkesi olan Malta’yı ziyaret ettim. Bu ziyaretin başrolünde, dil okuluna gidip, orada evlenen ve bu güzel adaya yerleşen 17 yıllık Maltalı aslen İzmitli Serkan Başkut var. Uzun zamandır yazılarımı takip eden Serkan, bu küçük ve sevimli adayı İzmit’e tanıtmak istemiş. Bana ulaşarak Malta’yı tanıtma fikrini benle paylaştı. Sonrasında Malta Turizm Bakanlığı’nı da işe dahil ederek; bu projeyi gerçekleştirmemizde başrolü oynadı.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI