24 Ocak 2018 Çarşamba 04:15
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM

Bigman Çakman
  • 0
  • 1630

Remax Maximum ofisini devir aldıktan sonra, ofis başarısını daha da artıran Aynur Ceylan’la tekrar bir araya geldik. Ocak 2017’de yaptığımız röportajın üzerinden 6 ay geçti. Zirvede yerini sağlamlaştıran, sektöründe kurumsal firma denildiğinde ilk akla gelen Remax Maximum ofisin ilk 6 ayını değerlendirdik ve yılın ikinci 6 ayı için tekrar hedefler aldık. İşte Broker Aynur Ceylan ve zirvedeki Remax Maximum’un başarılı Gayrimenkul Danışmanları…

-Aynur hanım, sizinle Ocak ayında röportaj yapıp, Şubat ayında yayınlamıştık ki; Remax Maximum ofisini yeni devir almıştınız. Üzerinden 6 ay geçti, bu süreci değerlendirir misiniz? 

Ofisi ilk devir aldığımda 3 danışman vardı. Röportaj verdiğim zaman size 2017 Aralık ayında hedefimi 15 danışman olarak belirtmiştim. Senenin ilk yarısındayız ve şuan danışman sayım 11 yani şimdiden hedefime üç aşağı beş yukarı yaklaşmış durumdayım. Bizde çalışmak isteyen çok kişiler var ve çok fazla müracaatlar oluyor. Takım ruhuna ayak uyduracak, enerjisi yüksek ve profesyonel çalışabilecek danışmanlar arıyoruz. Gayet de iyi ilerliyoruz. Takım ruhu çok güzel, enerji çok yüksek, müşterilerimiz bizlerle çalışmaktan oldukça memnun. Piyasa sıkıntılı desek de; bizim işlerimiz hala yoğun bir şekilde devam ediyor. Alıcılar ve satıcılar bizi tercih etmekteler. Danışmanlarımızın hepsi eğitimli, vizyon sahibi ve çok düzgün insanlar. Burada çok sağlam bir ekip var.

“DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İÇİN, TERCİH EDİLME SEBEBİMİZ ARTTI”

-Piyasada yaşanan sıkıntıların aksine tercih edilme sebebiniz nedir?

İnsanlar kurumsal firmalarla ve doğru kişilerle çalışmak istiyor. Çünkü müşteriler açısından piyasada emlakçı kavramı çok farklı. Biz bunlara burada öncelikle danışmanlık hizmeti veriyoruz, yani gayrimenkul alım satımlarında herkese yardımcı oluyoruz ama öncelikle danışmanlık veriyoruz. Mesela nereden, nasıl almalı, hangisi daha karlı olur seçeneklerine bakıp, bu konuda da yön gösterdiğimiz için piyasada tercih edilme sebebimiz arttı.

“HEDEFİNE ÇOK KISA SÜREDE ULAŞTI VE PİYASADA KENDİNE YER AÇTI DİYEBİLİRİZ.”

-Remax Maximum ailesine katılan yeni danışmanlardan ve sektördeki yerlerinden bahseder misiniz?

Şuan 7 tane kayıtlı danışmanımız var, 3 tanesinin de ofis içi eğitimleri devam ediyor. Eğitimlerini tamamlamış kayıtlı danışmanlarımızdan en yenisi Yasemin Bayraktaroğlu ki; hedefine çok kısa sürede ulaştı ve piyasada kendine yer açtı diyebiliriz. Dediği gibi diğer 3 danışmanımız olan Tarkan Uysun, Alpay Poyraz ve Ayşe Göçer’in ofis içi eğitimleri devam ediyor. Ama yeni gelen arkadaşlar sektörde yeni olmalarına rağmen kendilerini şimdiden kabullendirdiler.

45 ADET OLAN PORTFÖYÜ 150 YAPTIK, YILSONUNA KADAR DA HEDEFİMİZ 250 ADET”

-Yılın diğer yarısı yani son 6 ay için hedefler nelerdir ?

Yılın başında 3 olan danışman sayımı yılın sonunda 15 olarak hedeflediğimi söylemiştim, röportajımın başında dediğim gibi şuan neredeyse bu sayıya yaklaştım diyebiliyorum. Yine ilk başladığımızda 45 adet portföyümüz vardı, şuan bu sayı 150 ve yılsonuna kadar bu sayıyı 250 bandına çıkarmayı hedefliyoruz. Alıcılar her türlü bize geldiklerinde, istedikleri evi, istedikleri ticari arsayı, istedikleri nitelikteki ve özellikteki gayrimenkulleri bizde doğru bir şekilde bulabilirler. Bu da var olan iyi satışımızı daha da artıracaktır. İzmit çapında bütün müteahhitlerle görüşmelerimiz devam ediyor, onlarla da ilerleyen safhalarda adımızı daha da duyuracağız. Bölgede daha çok Remax satışını görmek istiyorum. Bu anlamda misyonumuz müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken öncelikle istekleri değerlendirmek, kazançlı, mutlu çözümler üretebilmek, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilmektir. Vizyonumuz ise müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan, tercih edilen ve önerilen ofis olmak. 

HAZIRLAYAN: TÜLAY DURAN

   

  

  

 

1630 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Can Dostum Vehbi ve Latte

Can Dostum Vehbi ve Latte

Kedisinin fotoğraflarını paylaşmaktan bıkmayan Vehbi’nin hikayesine ortak olduk

RE/MAX MAXIMUM OFİS YENİ YILA HIZLI GİRİYOR…

RE/MAX MAXIMUM OFİS YENİ YILA HIZLI GİRİYOR…

Gayrimenkul sektöründe dünya devi olan RE/MAX’in ilimizdeki güçlü temsilcisi Maximum Ofis, yeni yıla yeni hedeflerle giriyor.

KIŞIN GİDİLECEK 8 EŞSİZ DURAK

KIŞIN GİDİLECEK 8 EŞSİZ DURAK

Kış ülkemizde iyice kapıya dayandı

IŞIĞINI YANSIT

IŞIĞINI YANSIT

Bilinçli Güzellik İçin Basit Yöntemler

YENİ YILDA HEDEF: SAĞLIKLI VE FORMDA OLMAK

YENİ YILDA HEDEF: SAĞLIKLI VE FORMDA OLMAK

Yeni bir yıla, yeni umutlarla girmiş bulunuyoruz. Dileğimiz, sağlıklı bir yıl geçirmek olsa gerek.

Bütün Kocaeli Ören Bayan ile ÖRÜKLENECEK

Bütün Kocaeli Ören Bayan ile ÖRÜKLENECEK

8 yıl önce Ören Bayan ismiyle yola çıkan Çiğdem Eroğlu,  Afrika Örgüsü ve Rasta saç modellerini müşterilerine uygulayarak kısa zaman içinde Kocaeli’de bir marka haline geldi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI