20 Eylül 2017 Çarşamba 13:57
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 33°

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  ODAKLI HİZMET SUNAN,  TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN  TEK OFİS; REMAX MAXIMUM
  • 0
  • 1398

Remax Maximum ofisini devir aldıktan sonra, ofis başarısını daha da artıran Aynur Ceylan’la tekrar bir araya geldik. Ocak 2017’de yaptığımız röportajın üzerinden 6 ay geçti. Zirvede yerini sağlamlaştıran, sektöründe kurumsal firma denildiğinde ilk akla gelen Remax Maximum ofisin ilk 6 ayını değerlendirdik ve yılın ikinci 6 ayı için tekrar hedefler aldık. İşte Broker Aynur Ceylan ve zirvedeki Remax Maximum’un başarılı Gayrimenkul Danışmanları…

-Aynur hanım, sizinle Ocak ayında röportaj yapıp, Şubat ayında yayınlamıştık ki; Remax Maximum ofisini yeni devir almıştınız. Üzerinden 6 ay geçti, bu süreci değerlendirir misiniz? 

Ofisi ilk devir aldığımda 3 danışman vardı. Röportaj verdiğim zaman size 2017 Aralık ayında hedefimi 15 danışman olarak belirtmiştim. Senenin ilk yarısındayız ve şuan danışman sayım 11 yani şimdiden hedefime üç aşağı beş yukarı yaklaşmış durumdayım. Bizde çalışmak isteyen çok kişiler var ve çok fazla müracaatlar oluyor. Takım ruhuna ayak uyduracak, enerjisi yüksek ve profesyonel çalışabilecek danışmanlar arıyoruz. Gayet de iyi ilerliyoruz. Takım ruhu çok güzel, enerji çok yüksek, müşterilerimiz bizlerle çalışmaktan oldukça memnun. Piyasa sıkıntılı desek de; bizim işlerimiz hala yoğun bir şekilde devam ediyor. Alıcılar ve satıcılar bizi tercih etmekteler. Danışmanlarımızın hepsi eğitimli, vizyon sahibi ve çok düzgün insanlar. Burada çok sağlam bir ekip var.

“DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İÇİN, TERCİH EDİLME SEBEBİMİZ ARTTI”

-Piyasada yaşanan sıkıntıların aksine tercih edilme sebebiniz nedir?

İnsanlar kurumsal firmalarla ve doğru kişilerle çalışmak istiyor. Çünkü müşteriler açısından piyasada emlakçı kavramı çok farklı. Biz bunlara burada öncelikle danışmanlık hizmeti veriyoruz, yani gayrimenkul alım satımlarında herkese yardımcı oluyoruz ama öncelikle danışmanlık veriyoruz. Mesela nereden, nasıl almalı, hangisi daha karlı olur seçeneklerine bakıp, bu konuda da yön gösterdiğimiz için piyasada tercih edilme sebebimiz arttı.

“HEDEFİNE ÇOK KISA SÜREDE ULAŞTI VE PİYASADA KENDİNE YER AÇTI DİYEBİLİRİZ.”

-Remax Maximum ailesine katılan yeni danışmanlardan ve sektördeki yerlerinden bahseder misiniz?

Şuan 7 tane kayıtlı danışmanımız var, 3 tanesinin de ofis içi eğitimleri devam ediyor. Eğitimlerini tamamlamış kayıtlı danışmanlarımızdan en yenisi Yasemin Bayraktaroğlu ki; hedefine çok kısa sürede ulaştı ve piyasada kendine yer açtı diyebiliriz. Dediği gibi diğer 3 danışmanımız olan Tarkan Uysun, Alpay Poyraz ve Ayşe Göçer’in ofis içi eğitimleri devam ediyor. Ama yeni gelen arkadaşlar sektörde yeni olmalarına rağmen kendilerini şimdiden kabullendirdiler.

45 ADET OLAN PORTFÖYÜ 150 YAPTIK, YILSONUNA KADAR DA HEDEFİMİZ 250 ADET”

-Yılın diğer yarısı yani son 6 ay için hedefler nelerdir ?

Yılın başında 3 olan danışman sayımı yılın sonunda 15 olarak hedeflediğimi söylemiştim, röportajımın başında dediğim gibi şuan neredeyse bu sayıya yaklaştım diyebiliyorum. Yine ilk başladığımızda 45 adet portföyümüz vardı, şuan bu sayı 150 ve yılsonuna kadar bu sayıyı 250 bandına çıkarmayı hedefliyoruz. Alıcılar her türlü bize geldiklerinde, istedikleri evi, istedikleri ticari arsayı, istedikleri nitelikteki ve özellikteki gayrimenkulleri bizde doğru bir şekilde bulabilirler. Bu da var olan iyi satışımızı daha da artıracaktır. İzmit çapında bütün müteahhitlerle görüşmelerimiz devam ediyor, onlarla da ilerleyen safhalarda adımızı daha da duyuracağız. Bölgede daha çok Remax satışını görmek istiyorum. Bu anlamda misyonumuz müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken öncelikle istekleri değerlendirmek, kazançlı, mutlu çözümler üretebilmek, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilmektir. Vizyonumuz ise müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan, tercih edilen ve önerilen ofis olmak. 

HAZIRLAYAN: TÜLAY DURAN

   

  

  

 

1398 defa okundu.

DİĞER HABERLER

İzmit tarihi BU SOKAKTA

İzmit tarihi BU SOKAKTA

İzmit’in tarih kokan Kapanca Sokağı restorasyon çalışmalarıyla tekrar canlandı. Gidilmesi, görülmesi hatta keşfedilmesi gereken bir sokak. Selim Sırrı Paşa Konağı’nın da yer aldığı sokakta, Türk konut mimarisiyle inşa edilen geleneksel evlerin seyrine doyamayacaksınız

GÜLÇİN KARAASLAN; Hayallerinin peşinden koşan İÇ MİMAR...

GÜLÇİN KARAASLAN; Hayallerinin peşinden koşan İÇ MİMAR...

Fazlasıyla üretken, korkusuz bir girişimci, Hayallerinin peşinden koşan bir iç mimar. Gülçin hanım, Gülçin Karaaslan Mimarlıkta, başarılı tasarımcı Soner Yıldırım ile çalışmalarına devam ediyor. Her gün İzmit’ten Ataşehir Ağaoğlu My Prestige’deki ofisine gidiyor. Sonrasında gününün nasıl geçtiğini anlamanız için benim gibi 1 tam günü onunla geçirmeniz gerekiyor. Arada görüştüğümüzde yoğunluğundan bahsediyordu. Aynı şuan benim size bahsettiğim gibi. Ancak ben bunu tam olarak anlayamıyordum, aynı şuan sizin beni tam olarak anlayamadığınız gibi

CAFE DE LUCA Kahve onların işi…

CAFE DE LUCA Kahve onların işi…

İzmit’te bir kafe vardır, bir de LUCA.

BESİNLERİN SİHRİ: GLİSEMİK İNDEKS DEĞERLERİ  

BESİNLERİN SİHRİ: GLİSEMİK İNDEKS DEĞERLERİ  

Hayatın içinde koşuştururken, yaptığımız beslenme hatalarından birisi de öğün atlamak.   Yaşadığımız en büyük sıkıntı da kan şekeri ve tansiyonda oluşan dalgalanmalara bağlı bir takım problemler.  (Göz kararması, baş ağrısı, halsizlik, denge kaybı vb.)   Uzun süren açlığın ardından en uygun olduğumuz an ise, aşırı yemek yiyerek başka bir hataya daha sebep oluyoruz.  Hemen ardından da hazımsızlık, uyku hali, konstipasyon vb. kapımızı çalıyor. 

MALTA; İTALYA VE AFRİKA ARASINDA CENNETTEN BİR PARÇA…

MALTA; İTALYA VE AFRİKA ARASINDA CENNETTEN BİR PARÇA…

Geçtiğimiz ay sıra dışı ziyaretle bir ada ülkesi olan Malta’yı ziyaret ettim. Bu ziyaretin başrolünde, dil okuluna gidip, orada evlenen ve bu güzel adaya yerleşen 17 yıllık Maltalı aslen İzmitli Serkan Başkut var. Uzun zamandır yazılarımı takip eden Serkan, bu küçük ve sevimli adayı İzmit’e tanıtmak istemiş. Bana ulaşarak Malta’yı tanıtma fikrini benle paylaştı. Sonrasında Malta Turizm Bakanlığı’nı da işe dahil ederek; bu projeyi gerçekleştirmemizde başrolü oynadı.

Farkı, meleklerin elinden olması; GÖLCÜK DOWN CAFE

Farkı, meleklerin elinden olması; GÖLCÜK DOWN CAFE

Burası bir hayal ürünü, Burası tamamen şahıs desteğiyle yapılmış, Birlik ve beraberlikle oluşmuş bir yer.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI