27 Temmuz 2017 Perşembe 15:32
 • 3,638 TL
 • 3,903 TL
 • 144,20 TL
 • 90.491
KOCAELİ 29°

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN, TERCİH EDİLEN VE ÖNERİLEN TEK OFİS; REMAX MAXIMUM
 • 0
 • 1041

Remax Maximum ofisini devir aldıktan sonra, ofis başarısını daha da artıran Aynur Ceylan’la tekrar bir araya geldik. Ocak 2017’de yaptığımız röportajın üzerinden 6 ay geçti. Zirvede yerini sağlamlaştıran, sektöründe kurumsal firma denildiğinde ilk akla gelen Remax Maximum ofisin ilk 6 ayını değerlendirdik ve yılın ikinci 6 ayı için tekrar hedefler aldık. İşte Broker Aynur Ceylan ve zirvedeki Remax Maximum’un başarılı Gayrimenkul Danışmanları…

-Aynur hanım, sizinle Ocak ayında röportaj yapıp, Şubat ayında yayınlamıştık ki; Remax Maximum ofisini yeni devir almıştınız. Üzerinden 6 ay geçti, bu süreci değerlendirir misiniz? 

Ofisi ilk devir aldığımda 3 danışman vardı. Röportaj verdiğim zaman size 2017 Aralık ayında hedefimi 15 danışman olarak belirtmiştim. Senenin ilk yarısındayız ve şuan danışman sayım 11 yani şimdiden hedefime üç aşağı beş yukarı yaklaşmış durumdayım. Bizde çalışmak isteyen çok kişiler var ve çok fazla müracaatlar oluyor. Takım ruhuna ayak uyduracak, enerjisi yüksek ve profesyonel çalışabilecek danışmanlar arıyoruz. Gayet de iyi ilerliyoruz. Takım ruhu çok güzel, enerji çok yüksek, müşterilerimiz bizlerle çalışmaktan oldukça memnun. Piyasa sıkıntılı desek de; bizim işlerimiz hala yoğun bir şekilde devam ediyor. Alıcılar ve satıcılar bizi tercih etmekteler. Danışmanlarımızın hepsi eğitimli, vizyon sahibi ve çok düzgün insanlar. Burada çok sağlam bir ekip var.

“DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ İÇİN, TERCİH EDİLME SEBEBİMİZ ARTTI”

-Piyasada yaşanan sıkıntıların aksine tercih edilme sebebiniz nedir?

İnsanlar kurumsal firmalarla ve doğru kişilerle çalışmak istiyor. Çünkü müşteriler açısından piyasada emlakçı kavramı çok farklı. Biz bunlara burada öncelikle danışmanlık hizmeti veriyoruz, yani gayrimenkul alım satımlarında herkese yardımcı oluyoruz ama öncelikle danışmanlık veriyoruz. Mesela nereden, nasıl almalı, hangisi daha karlı olur seçeneklerine bakıp, bu konuda da yön gösterdiğimiz için piyasada tercih edilme sebebimiz arttı.

“HEDEFİNE ÇOK KISA SÜREDE ULAŞTI VE PİYASADA KENDİNE YER AÇTI DİYEBİLİRİZ.”

-Remax Maximum ailesine katılan yeni danışmanlardan ve sektördeki yerlerinden bahseder misiniz?

Şuan 7 tane kayıtlı danışmanımız var, 3 tanesinin de ofis içi eğitimleri devam ediyor. Eğitimlerini tamamlamış kayıtlı danışmanlarımızdan en yenisi Yasemin Bayraktaroğlu ki; hedefine çok kısa sürede ulaştı ve piyasada kendine yer açtı diyebiliriz. Dediği gibi diğer 3 danışmanımız olan Tarkan Uysun, Alpay Poyraz ve Ayşe Göçer’in ofis içi eğitimleri devam ediyor. Ama yeni gelen arkadaşlar sektörde yeni olmalarına rağmen kendilerini şimdiden kabullendirdiler.

45 ADET OLAN PORTFÖYÜ 150 YAPTIK, YILSONUNA KADAR DA HEDEFİMİZ 250 ADET”

-Yılın diğer yarısı yani son 6 ay için hedefler nelerdir ?

Yılın başında 3 olan danışman sayımı yılın sonunda 15 olarak hedeflediğimi söylemiştim, röportajımın başında dediğim gibi şuan neredeyse bu sayıya yaklaştım diyebiliyorum. Yine ilk başladığımızda 45 adet portföyümüz vardı, şuan bu sayı 150 ve yılsonuna kadar bu sayıyı 250 bandına çıkarmayı hedefliyoruz. Alıcılar her türlü bize geldiklerinde, istedikleri evi, istedikleri ticari arsayı, istedikleri nitelikteki ve özellikteki gayrimenkulleri bizde doğru bir şekilde bulabilirler. Bu da var olan iyi satışımızı daha da artıracaktır. İzmit çapında bütün müteahhitlerle görüşmelerimiz devam ediyor, onlarla da ilerleyen safhalarda adımızı daha da duyuracağız. Bölgede daha çok Remax satışını görmek istiyorum. Bu anlamda misyonumuz müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken öncelikle istekleri değerlendirmek, kazançlı, mutlu çözümler üretebilmek, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilmektir. Vizyonumuz ise müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan, tercih edilen ve önerilen ofis olmak. 

HAZIRLAYAN: TÜLAY DURAN

   

  

  

 

1041 defa okundu.

DİĞER HABERLER

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN

BARLAR SOKAĞI’NDA BU YAZ YİNE EĞLENCE TAVAN

Ramazan ayını bünyelerindeki tadilatlarla geçiren Barlar Sokağı barları yeni yüzleri ve yeni konseptleriyle eğlencenin yine merkezi durumda olacaklar. İşte “Bu yaz nerede ne var?” sorularınızın cevapları.

CÜCE SU AYGIRI  "MELA" İLK KEZ ZİYARETÇİLERİN KARŞISINDA

CÜCE SU AYGIRI  

 Kocaeli'ndeki Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi sakinlerinden cüce su aygırı ailesinin 7 yaşındaki üyesi "Malya"nın 3 ay önce dünyaya getirdiği "Mela", ilk ziyaretçilerin karşısına çıktı. Nesli tükenme tehlikesi altında bulunan türlerden cüce su aygırlarının popülasyonu, "Canlı gen bankası" olarak adlandırılan Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesinde arttırılmaya çalışılıyor. Bu kapsamda 22 Şubat 2017 dünyaya gelen "Mela", aradan geçen sürede adaptasyon sürecini tamamlamasının ardından ilk kez hayvanat bahçesinin misafirlerine tanıtıldı. Hayvanat bahçesinin eğitim ve pazarlama müdürü Gökmen Aydın, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin ilk yavru su aygırı "Mela"nın artık ziyaretçiyle buluştuğunu söyledi.

KOCAELİ’NİN EN İYİLERİ

KOCAELİ’NİN EN İYİLERİ

   Nasıl da geçiyor zaman. Yaklaşık iki senemi doldurdum Kocaeli’nde. Hoş sadaalara tanık olmuş, iyi ki diyebileceğim çok anı biriktirmiş, bunu yazarken anımsadım tekrar. Onun için Allah’a şükürler olsun. Şimdi hazır yoğun tatil planları yapmaya odaklanmışken bu iki sene içerisinde Kocaeli’nde uğramış olduğum, güzel deneyimler yakaladığım ve size de güzel faydalar sağlayabileceğini düşündüğüm önerilerim olacak. Ben sordum ve kendileri Siz Vip Kocaeli Dergisi okuyucuları için yanıtladılar. Şimdi sizler için derlediğim Kocaeli’nin En İyileri yazım…

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR "GERİ DÖNÜŞÜMLE" HAYALLERİNE KAVUŞACAK

 LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR

Lösemili çocukların hayallerini gerçekleştirebilmek için kurulan Bir Dileğim Var Derneği'nin başlattığı kampanya çerçevesinde, kullanılmayan cep telefonlarının elektronik atık tesisinde işlenmesinden elde edilen gelirle, Türkiye'nin dört bir yanında tedavi gören çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.

BİR ADAM, BİR ÇOCUK VE ORTADOĞU’NUN SESSİZ TRAVMASI

 BİR ADAM, BİR ÇOCUK VE ORTADOĞU’NUN SESSİZ TRAVMASI

“Bir çocuk, oyun oynamak yerine susmayı tercih ediyorsa birileri vebali ödenmeyecek günahlar işlemiştir” cümlesi ile dikkat çeken “Toprak ve Kefaret” adlı kitabın yazarı Pınar Fidan Işık ile bir araya geldik. Ortadoğu’daki bireysel travmalara dikkat çeken Işık; güç, bağışlama, inanç ve savaş kavramlarını irdeliyor.

Optik Yanılsamalar

Optik Yanılsamalar

Geçen ay kaldığım yerden devam; en son pek çok çiftin bebeklerinin cinsiyetini bilmek istemediklerinden bahsetmiştim. Çoğu sürpriz olarak kalmasını tercih ediyor, isim seçmiyor bebek alışverişi yapmıyorlar ya da kız da olsa erkek de olsa giyebileceği türden renklerde bebek odası hazırlayıp yine ortada renklerde kıyafet alıyorlar.

KÖŞE YAZARLARI