23 Kasım 2017 Perşembe 17:58
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

TREN SAATLERİ

ANKARA-KONYA-ANKARA, KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL(PENDİK)-KONYA VE
ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL(PENDİK)-ANKARA ARASINDA HER GÜN İŞLEYEN YÜKSEK HIZLI TRENLER

11 EYLÜL 2017 TARİHİNDEN GEÇERLİDİR

YÜKSEK HIZLI TREN SEFERLERİ GELİŞ

Tren No Ankara Sincan Polatlı Konya
Varış
Konya
Kalkış
Eskişehir Bozüyük Bilecik Arifiye İzmit Gebze Pendik
 91001 06.00 06.28 06.47     07.40 07.58 08.19 09.03 09.26 09.58 10.15
 91051 06.20 06.48 07.08     07.56            
 91301         06.50 08.34 08.52 09.14 09.59 10.22 10.54 11.11
 91201 06.45 07.13 07.33 08.40                
 91003 08.10 08.38 08.56     09.48 - - 11.05 11.28 12.00 12.17
 91203 08.25 08.53 09.13 10.20                
 91205 09.45 10.13 - 11.37                
 91005 10.00 10.28 -     11.39 11.57 12.18 - 13.24 13.56 14.13
 91053 10.55 11.23 11.43     12.30            
 91207 11.20 11.48 12.08 13.15                
 91007 11.40 12.08 12.27     13.20 - - 14.37 15.00 15.32 15.49
 91209 13.00 - 13.48 14.55                
 91009 14.20 14.48 -     15.57 - - - 17.35 18.07 18.23
 91211 14.33 15.01 15.21 16.28                
 91057 15.45 16.13 16.33     17.21            
 91213 16.30 16.58 17.18 18.25                
 91011 16.45 17.13 17.32     18.25 18.43 19.04 19.48 20.11 20.43 21.00
 91059 17.45 18.13 18.33     19.21            
 91215 18.05 18.33 18.53 20.00                
 91309         12.45 14.29 14.47 15.09 15.54 16.17 16.49 17.06
 91303         17.50 19.35 19.53 20.14 20.58 21.21 21.53 22.10
 91015 18.15 18.43 19.02     19.53 - - - 21.32 22.04 22.21
 91013 19.20 19.48 20.07     20.57 - - - 22.36 23.08 23.25
 91217 20.10 20.38 20.59 22.06                
 91061 20.55 21.23 21.43     22.31            
 91219 21.40 22.06 22.31 23.38                

YÜKSEK HIZLI TREN SEFERLERİ GİDİŞ

Tren No Pendik Gebze İzmit Arifiye Bilecik Bozüyük Eskişehir Konya
Varış
Konya
Kalkış
Polatlı Sincan Ankara
 91052             06.20     07.09 07.29 07.56
 91202                 06.30 07.35 07.55 08.22
 91204                 07.50 08.55 09.15 09.42
 91054             08.20     09.08 09.27 09.54
 91002 06.35 06.52 07.25 07.46 08.32 08.56 09.18     10.06 10.27 10.54
 91206                 09.15 - 10.35 11.02
 91208                 10.45 11.50 12.10 12.37
 91302 07.30 07.47 08.20 08.41 09.27 09.51 10.13 11.56        
 91004 08.40 08.57 09.30 - - - 11.16     - 12.21 12.48
 91016 09.40 09.57 10.30 10.51     12.17     - 13.29 13.56
 91210                 12.20 13.23 13.42 14.09
 91056             12.55     13.43 14.03 14.30
 91006 11.15 11.32 12.05 12.26 - - 13.52     14.40 15.03 15.30
 91212                 14.00 15.05 15.25 15.52
 91310 12.30 12.47 13.20 13.41 14.27 14.51 15.13 16.56        
 91008 13.30 13.47 14.19 - 15.24 15.47 16.07     - 17.13 17.40
 91214                 16.00 17.05 17.25 17.52
 91216                 17.25 18.30 18.52 19.19
 91060             17.55     18.43 19.03 19.30
 91010 15.55 16.13 16.46 17.08 - - 18.32     19.20 19.47 20.14
 91218                 19.10 20.15 20.37 21.04
 91012 17.30 17.47 18.20 18.41 19.27 19.51 20.13     21.01 21.22 21.49
 91304 18.25 18.42 19.15 19.36 20.22 20.46 21.08 22.51        
 91062             21.00     21.49 22.09 22.36
 91220                 21.40 22.45 23.05 23.32
 91014 19.35 19.52 20.25 - - - 22.11     - 23.18 23.45
ADA EKSPRESİ, MİTHATPAŞA - PENDİK TREN SAATLERİ (ADAPAZARI - İSTANBUL)
Mithatpaşa - Pendik Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren

2. Tren

3. Tren

4. Tren

Mithatpaşa 05:49 07:02 13:34 17:43
Arifiye 06:00 07:13 13:45 17:55
Sapanca 06:07 07:20 13:52 18:02
İzmit YHT 06:31 07:44 14:16 18:26
Derince YHT 06:37 07:50 14:22 18:32
Yarımca YHT 06:45 07:58 14:30 18:40
Hereke YHT 06:53 08:06 14:38 18:48
Gebze 07:08 08:21 14:53 19:03
İstanbul (Pendik) 07:24 08:37 15:09 19:19
Pendik - Mithatpaşa Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren

2. Tren

3. Tren

4. Tren

İstanbul (Pendik) 08:00 10:20 16:30 20:15
Gebze 08:18 10:38 16:48 20:33
Hereke YHT 08:33 10:53 17:03 20:48
Yarımca YHT 08:41 11:01 17:11 20:56
Derince YHT 08:49 11:09 17:19 21:04
İzmit YHT 08:57 11:17 17:27 21:12
Sapanca 09:19 11:39 17:49 21:34
Arifiye 09:25 11:45 17:56 21:40
Mithatpaşa 09:35 11:55 18:06 21:50