22 Ocak 2018 Pazartesi 07:15
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

Güngör Arslan

gungorarslan@bizimkocaeli.com
Yazarın Tüm Yazıları

Akar’dan böyle bir PROTESTO bekliyorum

13 Ocak 2018 Cumartesi - 15:01

Ülkemizin her yerinde hemen hemen her gün bir protesto gösterilerine şahit oluyor ya da duyuyoruz.

Bu protestoların kimileri sıradan ve yapılmış olmak için yapılan protestolar kimileri ise çok akıllıca düşünülmüş ve ses getiren protestolar.

İşte böyle bir protesto gösterisini CHP Niğde milletvekili Fethi Gürer düşünmüş ve gerçekleştirmiş.

CHP Niğde milletvekili Gürer yıllardır söz verildiği halde açılmayan Niğde Havaalanı’na uçak indirmiş.

İndirmiş ama indirdiği dev uçak bir maket uçakmış.

Partililerle birlikte açılmayan ve hizmete sokulmayan Niğde Havaalanı’na Türk Hava Yolları’nın dev bir maket uçağını koyan ve protesto eden CHP’lilerin bu olayı büyük yankı uyandırmış.

Olayı birde vidoya çeken ve Youtube’de yayınlayan CHP’lilerin bu protestosunu görünce aklıma CHP milletvekili Haydar Akar geldi.

Hepimizin bildiği gibi Cengiz Topel Havaalanı için Haydar Akar baştan itibaren siyasi iktidara sert eleştiriler yapıyor ve havaalanımızın bir türlü faaliyete geçmemesini eleştiriyor.

Bugün Cengiz Topel Havaalanı sadece Trabzon’a uçuşu olan ve hafta da bir iki uçağın inip kalktığı atıl bir havaalanı durumunda.

Siyasiler her seçim döneminde Cengiz Topel Havaalanının tam faaliyete geçmesi için sözler veri ama bu sözler bu güne kadar hiç yerine getirilmedi.

İşte bu nedenle Cengiz Topel Havaalanı için bugüne kadar sert açıklamalar yapan ve her seferinde de haklı çıkan CHP Kocaeli milletvekili Haydar Akar’dan böyle bir protesto bekliyorum.

 

1284 defa okundu.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları

ANKET

KÖŞE YAZARLARI