22 Şubat 2018 Perşembe 13:48
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

Tolga Tamer

tolgatamer@bizimkocaeli.com
Yazarın Tüm Yazıları

Bazlama, Et ile buluştu... Bade Döner...

07 Kasım 2017 Salı - 09:57

Uzun bir süredira döner, hamburger üzerine konsept bir restoran açmayı planlayan ve Erman Usta ( soyadı usta J ) en sonunda 1 buçuk yaşındaki tatlı kızının adını vererek Bade Döner’i Başiskele’de açtı.

 

 

Her gün özel olarak seçerek aldığı tranç eti ile yaptıkları döner içerisinde kıyma veya başka herhangi bir katkı malzemesi bulunmuyor.

 

 

Dondurulmuş hiçbir ürün kullanılmıyor. En iyi kalite tranç et her gün 10 kg olarak gerçek döner severler için ateşe  takılıyor. Yanında bazlama ekmeği ile servis edilen döner, paket servis veya ekmek arası istenildiğinde de bazlama arasında veriliyor.

 

 

Tavuk döner de sadece göğüs etiyle yapılıyor. Özellikle çok dikkat edilerek güvenilir yerlerden yenilmesi gereken tavuk döner, Bade Döner’de güvenerek yiyebilirsiniz.

 

Köftesi yine kendileri tarafından günlük olarak yapılan Hamburger, çok beğeniliyor. Kasap köfte ile yapılan hamburger çok iddialı.

 

 

BAZLAMA TOST, MUTLAKA DENEYİN

 

Bazlama ekmeği ile yapılan Bade tostlar çok iyi. Bazlama ekmeğiyle çıtır çıtır servis edilen tostlar, döner ve hamburgerlerde olduğu gibi yine en kaliteli malzemelerden yapılıyor. Sabah saat 08:00 den sonra bazlama tost çeşitleri kahvaltı için iyi bir alternatif olabilir.

 

 

TASARIM KONSEPT

 

 

Bade dönerin konsepti sizi şaşırtacak. Askı halatlara asılmış aydınlatmalar, taş duvarlar, sarı- siyah konsept fazlasıyla iyi. Bu güzel lezzetlere yakışan konseptiyle Bade döner çok iyi döner ve hamburgerleri aynı zamanda uygun fiyatlara yiyebileceğiniz alternatif bir yer.

 

Yeni yerleri keşfetmeyi seviyorsanız, çok kısa bir süre önce açılmış olan Bade döneri mutlaka deneyin.

 

Bade döner, Başiskele Kaymakamlık binası karşısında..

 

 

08:00 – 01:00 arası açık.

 

Tel: 0262 343 33 22

** yemeksepeti üyeliği bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10482 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları

ANKET

KÖŞE YAZARLARI