17 Aralık 2017 Pazar 03:16
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 15°

Tolga Tamer

tolgatamer@bizimkocaeli.com
Yazarın Tüm Yazıları

Villa Gocce TÜYLÜ kıza hayır dedi

08 Aralık 2016 Perşembe - 15:53

İzmit merkezde bulunan güzellik ve sağlıklı yaşam merkezi Villa Gocce, epilasyon için gelen genç bir kıza işlem yapmadı ve kendisine uzun tüyleri ile çok tatlı olduğunu anlatıp ikna ederek  evine geri yolladı.

 

FDA onaylı Energy Plus epilasyon cihazı ile tüylerinden kurtulmak istediğini söyleyen Roka isimli bayan sabah erken saatlerde evden kaçarak Villa Gocce’ye geldi.

 

Villa Gocce’nin sahibi Damla Tuncer kapıda gördüğü tüy yumağı bu sevimli kızı içeri alıp kendisine ne kadar tatlı olduğunu, bu cihaz ile eğer isterse tüm tüylerinin yok edilebileceğini ancak eğer bu işlem yapılırsa artık bir fare yavrusuna benzeyeceği konusunda son derece ikna edici bir konuşma yaptıktan sonra ona bu tatlılığı veren en önemli şeyin zaten tüyleri olduğuna tam olarak ikna etti.

 

Yanında hatrı sayılır miktarda bir para ile epilasyona gelen ve isminin Roka olduğu öğrenilen Miniature Schnauzer cinsi sevimli kız Villa Gocce’den epilasyon işlemi yapılmadan geri gönderildi.

 

 

Ben de duruma baktığımız da bu sevimli kızın tüyleri son derece güzel olduğuna karar verdim. Hatta sanırım bu dünya üzerindeki en tatlı şeylerden biri olabilir.

 

Ancak Roka hanımın uzun araştırmalar sonucunda bulduğu Energy Plus epilasyon cihazı % 80 oranında istenmeyen tüyleri yok etmeyi garanti eden üst düzey bir cihaz.

 

Herkes Roka hanım kadar şanslı olmayabilir. Eğer siz fazla tüylerinizden kurtulunca daha güzel olacağınızı düşünüyorsanız Villa Gocce’ye uğramalısınız.

 

www.facebook.com/goccevilla

 

Roka kendini ödüllendirirken paparazzilere yakalandı..!

Villa Gocce’de morali düzeltilen ve o tüylerin kendisine çok yakıştığına ikna edilen Roka hanım kendine güveni geri gelmiş şekilde oradan ayrıldı ve Midpoint’de tam da sevdiği türden süt köpüklü harika bir coffee latte içerek kendini ödüllendirdi.

 

Değirmendere pazarına bayıldım

Aslında pazarları pek sevmem. Bundan yıllar önce annemlerle birlikte yaşarken babamla birlikte pazara giderdik. Kışın İzmit’te Pazar pazarı ( saat kulesinin üst tarafında kurulan ) yazın ise yazlıkta Çınarcık’ta kurulan Perşembe pazarı o dönemler benim kabusumdu.

 

Kışın, Cumartesi geceleri diğer günlere göre nispeten daha geç uyuduğum için Pazar sabahı uyanmak zor gelirdi. Yazın ise her akşam Cumartesi akşamı niteliğinde olduğu için Çınarcık’ta Perşembe pazarı için uyanmak yine bir hayli zordu.

 

 

Babam pazarı neredeyse pazarcılarla birlikte kuracak kadar erken gittiği için beni de o saatte uyandırır yanında götürürdü. Bütün pazarı uyurgezer gibi gezer bir an önce tekrar eve dönmek için dualar ederdim.

Babam pazarın derinliklerine doğru indikçe durum daha da vahim bir hale gelirdi. Bana istediğin bir şey var mı diye sorduğunda klasik cevabım;

 

“ Yoooo bir şey istemiyorum ben” olurdu. O an tek istediğim bir an önce o pazardan ayrılıp normal hayata geri dönmekti.

 

 

Babam şeftalilerin, mandalinaların, diğer tüm meyve ve sebzelerin en iyisini bizim için seçmeye çalışırken ben hala yarım bıraktığım rüyamı görmeye devam ediyor olurdum.

 

Yıllar böyle geçti. Pazar bende biraz fobi haline gelmişti.

 

 

Aslında ne kadar zevkli bir şey olduğunu daha sonradan anladım.

 

Alaçatı pazarlarını veya yurtdışında kurulan pazarları gezdikçe bu fobim yavaş yavaş yok oldu.

 

Uzun zamandır pazara gitmemiştim. Geçen hafta sonu Cumartesi günü başka bir işim için gittiğim Değirmendere’de pazara uğradım. Değirmendere’deki butik çikolatacı La Bella’nın sahibi Gamze bana gelmişken bir pazara uğra istersen diye tavsiye edince kendimi pazarın derinliklerinde buldum.

 

 

Değirmendere pazarını çok beğendim. Tüm reyonlar birbirinden güzeldi. Meyveler, sebzeler, kuruyemişler daha bir çok ürün. Her biri çok tazeydi ve çok güzel bir şekilde dizilmişti.

 

Bu pazarı dolaşmak bana çok keyif verdi. Fiyatlar da markettekilerin bir hayli altında. Kalite ise çok daha ötesinde.

 

 

Zaten çok güzel olan Değirmendere’nin pazarını da çok beğendim.

 

Bir Cumartesi yolunuz düşerse uğrayın derim.

5534 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları

ANKET

KÖŞE YAZARLARI